ZIMNÍ
STADION

BRUSLENÍ VEŘEJNOSTI

Návštěvní řád bruslení veřejnosti

Vstup do prostor zimního stadionu Přerov je povolen pouze s platnou vstupenkou. Ceny vstupného jsou uveřejněny ve vývěskách Z.S., po obou stranách pokladny i na internetových stránkách Z.S. Za ztrátu vstupenky se náhrada neposkytuje.

Provozní doba bruslení veřejnosti je uvedena na těchto internetových stránkách, na programových plakátech ve vývěskách před recepcí hotelu Z.S., u šatech a v hale Z.S.

Pokladna je otevřena 15 minut před začátkem bruslení veřejnosti.

Vstupem do prostor Z.S. se návštěvník zavazuje dodržovat provozní řád Z.S., tento návštěvní řád a pokyny pracovníků Z.S.

Z prostor Z.S. může být vykázán pořadateli návštěvník pod vlivem alkoholu, návštěvník, který se neřídí pokyny zaměstnanců Z.S. a který přes napomenutí nedodržuje provozní řád Z.S. Dále pak bude vykázán návštěvník, který ohrožuje zdraví a majetek ostatních návštěvníků a majetek Z.S.

V případě úrazu, nevolnosti nebo poranění je třeba přivolat zdravotní dozor, pořadatele nebo strojníka Z.S. (ohlašovna v pokladně).

V době bruslení veřejnosti brousíme pouze osobám se zakoupenou vstupenkou na bruslení veřejnosti.

Bruslením dětí do 12 let se rozumí bruslení dětí pouze s doprovodem zodpovědné osoby a to na ledu (v bruslích) nebo mimo led. V případě rodiny se může bruslení dětí do 12 let zúčastnit i starší dítě, pokud je alespoň jedno bruslící dítě ve věku do 12 let. I zde platí pravidlo doprovodu zodpovědné osoby.

Bruslení veřejnosti (jak je uvedeno v programu bruslení veřejnosti) je otevřené pro všechny věkové kategorie bez omezení.

Brusle nepůjčujeme

„Devatero“ návštěvníka bruslení veřejnosti"

  1. Nenosím s sebou na ledovou plochu hokejku, puk a podobné předměty, které by mohli ostatním bruslařům způsobit zranění.K zapůjčení je 10 chodítek pro děti.Zákaz nošení chodítek vlastní výroby.
  2. Ke vstupu na ledovou plochu použiji k tomu určená dvířka a nepřeskakuji mantinely. Mohl bych způsobit pád jiného bruslaře nebo jej bruslí zranit
  3. Neházím po ostatních „sněhové koule“.
  4. Na ledové ploše se nehoním s ostatními bruslaři a neohrožuji svojí jízdou další bruslaře
  5. Zbytečně nepolehávám na ledě. Jiný bruslař by mi mohl způsobit zranění a může být také bezdůvodně přivoláván zdravotní dozor.
  6. Dodržuji pořadateli přikázaný směr jízdy a ostatní pokyny.
  7. Na ledovou plochu vstupuji pouze v bruslích.
  8. Během bruslení veřejnosti mám zakázán vstup na horní tribunu.
  9. Neničím cizí majetek, ani jej neznečišťuji např. pliváním, odhazováním odpadků atp.

KONTAKT

Zavolejte nebo nám napište.

Provozovatel webu:
Sportoviště Přerov s.r.o.

Jednatel společnosti:
Mgr. Petr Kouba

IČ: 07793863

Adresa společnosti:
Petřivalského 2885/5,
750 02 Přerov

Odpovědná osoba:
Jaroslav Odstrčil

MÁTE DOTAZ?

Nechte nám zprávu a my se Vám ozveme.

Provoz Sportoviště Přerov s.r.o. je realizován za finanční spoluúčasti statutárního města Přerov

Sportoviště Přerov s.r.o © 2022

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.