Hotel **
Zimní stadion

Kde nás najdete

Petřivalského 5
750 02 Přerov

Kontakt

Zavolejte nám

+420 581 201 268
+420 721 868 054

Napište nám

hotel@sportoviste-prerov.cz

O hotelu

Hotel Zimní stadion je elegantní přerovský hotel v klidné části města. Je situován nedaleko centra Přerova, takže od hotelu je všude blízko. Náš hotel v Přerově Vám nabízí služby jako ubytování a restauraci. V přerovském hotelu Zimní stadion najdete 11 pokojů po 4 lůžkách. Veškeré pokoje našeho hotelu v Přerově mají vlastní sociální zařízení, TV a chladničku. každý pokoj má LED TV. V hotelu je také k dispozici internet ve formě bezdrátové sítě (WI-FI).

Naše služby

Hotel poskytuje řadu standardních i nadstandardních služeb. Recepce přerovského hotelu je Vám neustále k dispozici. Pouze v noci se hotel uzavírá, naši hosté se však dovnitř dostanou díky bezkontaktnímu klíči. Na recepci hotelu Vám můžeme poradit, kam se ve městě vydat, vzbudit Vás dle Vaší volby nebo nabídnout k zapůjčení vysoušeč vlasů, župan, pantofle a podobně. Kdykoliv si v našem přerovském hotelu můžete schovat cennosti do hotelového trezoru.

Ubytování

Dovolujeme si Vám nabídnout ubytování v jednom z 11 čtyřlůžkových pokojů. Všechny pokoje mají vlastní koupelnu, sprchový kout, WC, chladničku a LCD TV. Snídaně jsou podávány formou bufetu. Cennosti si můžete uložit v trezoru. Samozřejmostí je parkování přímo před hotelem a připojení WI-FI. 

Restaurace

Navštivte naši nově zrekonstruovanou nekuřáckou restauraci. Rádi Vám uspořádáme rodinná setkání (narozeniny, svatby, promoce, křtiny, smutečná kary), abiturientská setkání, školení. Zabezpečíme Vám stravování sportovních kolektivů, společenská setkání pracovních kolektivů a nebo jen tak posezení s přáteli. 

Recepce a snídaně

Provozní doba recepce je od 10 do 22 hodin. Hosté získají po dobu pobytu bezkontaktní klíč, který jim umožní přístup do hotelu i v noci. Snídaně jsou podávány formou bufetu od 8 do 9.30 hodin. Sortiment: nápoje (káva, čaj, mléko, džus), pečivo, párky, uzeniny, sýry, jogurty, müsli, máslo, džem, med, ovoce, vejce

Provozovatelem zařízení je společnost Sportoviště Přerov, s.r.o. zřízená statutárním městem Přerovem.

Společnost přebírá provoz zařízení k 1. květnu 2019.

Napište nám