PLAVECKÝ AREÁL PŘEROV
A

KOUPALIŠTĚ PENČICE

PLAVECKÝ AREÁL PŘEROV A KOUPALIŠTĚ PENČICE

SYSTÉM VSTUPU

Vstup do plaveckého areálu je možný pouze s čipovými hodinkami, které umožňují kontrolu doby pobytu v prostorách areálu, uzamykání šatních skříněk a vyúčtování vstupného a případných poplatků za překročení zakoupeného času vstupu.

 1. Při zakoupení vstupenky na pokladně Plaveckého areálu si zákazník vybere délku doby vstupu (1 či 2hodinový vstup) a zaplatí dle platného ceníku vstupné (a v období letního provozu zálohu na čip 100 Kč s možností vstupu do venkovního areálu). Případné další poplatky (za překročení doby či návštěva sauny) jsou odečítány ze složené zálohy až po ukončení návštěvy.
 2. Po projití vstupním turniketem se začne odpočítávat doba pobytu + bonus tolerance do 25 minut. Při překročení této doby (byť o 1 sekundu) se automaticky strhává ze zálohy částka za každou započatou půlhodinu.
 3. Čipem lze zamknout jen jednu jakoukoli volnou funkční šatní skříňku, která lze otevřít pouze tímto čipem.
 4. Na čtecím zařízení (umístěné v šatnách a při vstupu ze sprch na bazén) lze zjistit číslo uzamknuté skříňky a zbývající předplacenou dobu pobytu.
 5. Další funkcí čipu je možnost přístupu z bazénu do sauny. Po projití turniketem u vstupu do sauny se zastaví odpočítávání doby pobytu na bazénu a započítává se doba pobytu v sauně dle platného ceníku. Po opuštění sauny a projití turniketem se započne odpočítávat doba pobytu na bazéně. Provedená služba se vyúčtovává až při odchodu.
 6. Při odchodu zákazník předá čipové hodinky pokladní. Ta přiloží ke čtečce pokladního systému čip a tím se ukončí odpočítávání doby pobytu a otevře označený prostřední turniket určený pro východ ze šaten.
 7. Pokladní vrátí zákazníkovi zálohu za každý čip podle údajů pokladního systému. Ten automaticky odečte ze složené zálohy případné překročení zaplacené doby či využití sauny.

Čipové hodinky slouží k těmto službám:
 • pro jednorázový vstup
 • pro permanentní vstup (více možností využití)
 • Plavecký areál – plavání veřejnosti
 • Zimní stadion Přerov – bruslení veřejnosti

KONTAKT

Zavolejte nebo nám napište.

Provozovatel webu:
Sportoviště Přerov s.r.o.

Jednatel společnosti:
Mgr. Petr Kouba

IČ: 07793863

Adresa společnosti:
Petřivalského 2885/5,
750 02 Přerov

Odpovědná osoba:
Karel Hudeček

MÁTE DOTAZ?

Nechte nám zprávu a my se Vám ozveme.

Provoz Sportoviště Přerov s.r.o. je realizován za finanční spoluúčasti statutárního města Přerov

Sportoviště Přerov s.r.o © 2022

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.